XXL Krzesło - toaleta B-61 cm

0140-061-000
Produkt na zamówienie. Czas realizacji 14 dni roboczych.
2 092,00 zł
Brutto

XXL Rehab Krzesło - toaleta przenośna B 61 cm

Max. 325 kg

Mocne, stabilne i funkcjonalne krzesło - toaleta zaprojektowane wyłącznie dla użytkowników bariatrycznych!

Podłokietniki są skonstruowane tak, aby wychodziły poza siedzisko. Ułatwia to zarówno uzyskanie dobrego i pewnego podparcia, gdy osoba chce usiąść, lub gdy chce wstać

XXL Rehab Krzesło - toaleta B 61 cm

Zaprojektowaliśmy podłokietniki w taki sposób, aby wyginały się na zewnątrz, aby ciało nie było ściśnięte podczassiadania lub wstawania z krzesła. Tak skonstruowane podłokietniki krzesła prysznicowego XXL-Rehab zapewniają znacznie lepszą funkcjonalność dla użytkownika, w porównaniu do innych krzeseł z prostymi i krótkimi podłokietnikami, gdzie jest prawie niemożliwe, aby użytkownik bariatryczny uzyskał dobrą i pewną podporę.

Wysokość fotela można regulować w zakresie od 44 do 59 cm. Bardzo ważne jest, aby ustawić krzesełko na odpowiedniej wysokości, aby uzyskać dla konkretnej osoby optymalną wysokość która zagwarantuje komfort siadania i wstawania z krzesła. Jeśli krzesło jest zbyt wysokie dla użytkownika, zmniejsza się komfort i bezpieczeństwo korzystania. Jeśli krzesło jest zbyt niskie, użytkownik będzie miał problemy z podniesieniem.

Dla użytkowników bariatrycznych częstym problemem jest komfort siedzenia. Czasami głębokość siedziska jest za krótka, czasami za głęboka i bez oparcia. Zaprojektowaliśmy fotel z możliwością indywidualnego dostosowania, aby zapewnić wygodne siedzenie. Oparcie można przesunąć o +/- 6 cm, a wygięte wsporniki zapewniają odpowiedni komfort siedzenia.

Krzesło łatwo jest przenosić z jednego miejsca w inne. Do konstrukcji tego krzesła użyliśmy wyłącznie lekkich materiałów o wysokiej wytrzymałości. Zapewniamy najwyższą wytrzymałość przy niewielkiej wadze krzesła.

Łatwo jest wyczyścić toaletę XXL-Rehab która wyposażona jest w wysuwany zbiornik. Żadne narzędzia nie są potrzebne, a pojemnik jest zaprojektowany w taki sposób który umożliwia higienę i łatwą dezynfekcję zbiornika.

akcesoria                                 Numer artykułu     Cena brutto

Mały plastikowy pojemnik          0140-999-001          109 zł

Maksymalna waga do
325 kg
Szerokość siedziska
61-71 cm
Głębokość siedzenia
40-52 cm
Całkowita wysokość
79-94 cm
Wysokość oparcia
37 cm
Waga
15 kg
Rama
Lakierowana proszkowo stal chromowo-molibdenowa
Siedzisko/oparcie
Polyester / nylon
ISO – classification
ISO 09 33 03
Całkowita długość
80-101 cm
Wysokość siedziska
44-59 cm
Odległość od podłogi do spodu siedziska
33-48 cm
Odległość od podłogi do spodu pojemnika
21-36 cm
Całkowita zewnętrzna szerokość przednich nóg
69/79 cm
Całkowita szerokość zewnętrzna na podłokietnikach
73/83 cm
Brak opinii
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Aby móc przeglądać zawartość, należy zaakceptować cookies z tej strony. Czytaj więcej