BRC Bariatryczny Kongres Rehabilitacji

BRC2017 - VIA University College, Duńska Rada Otyłości i Cobi Rehab mówią DZIĘKUJĘ!

W dniach 22-23 listopada 2017 r. VIA University College, The Danish Otys Board oraz Cobi Rehab zorganizowały IV Bariatryczny Kongres Rehabilitacji w Aarhus w Danii. BRC2017 to 2 cudowne dni łączące teoretyczne prezentacje i praktyczne warsztaty z 360 ° naciskiem na pacjenta bariatrycznego w unikalnych ramach VIA University College. BRC2017 koncentrował się na połączeniu wiedzy, kompetencji i umiejętności, dlatego kongres oferował wiele interdyscyplinarnych i międzysektorowych możliwości dzielenia się wiedzą w dziedzinie bariatrycznej. Pojawiły się nowe dialogi pomiędzy profesjonalistami z Danii i zagranicy.

Aktualnie rynek bariatryczny ma bardzo podzielone kierunki. Czy nadwaga jest chorobą, czy też jest elementem ryzyka rozwoju choroby? To często zadawane pytanie. Musimy pamiętać, że pomimo pro i cons, obszar jest bardzo złożony i wymaga skupienia się na 360 stopniach. Bariatryczny Kongres Rehabilitacji jeszcze raz to podkreślił.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z BRC2017 i jesteśmy podekscytowani zmianą paradygmatu wymagającą pracy z perspektywy 360 stopni.

Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w 2019 roku na V Bariatrycznym Kongresie Rehabilitacyjnym.

Partnerzy

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Aby móc przeglądać zawartość, należy zaakceptować cookies z tej strony. Czytaj więcej